Halloween Show w Piotrkowie Tryb

Zapraszamy na koncert 28 października w Kinie Hawana. Oprócz nas wystąpią Redrum i Łowcy Głów. Wjazd Free!!!

dodał Symbolic 27 Oct 2010

Symbolic & Redrum Tour 2010

1 paźŸdziernika zaczynamy wspólną, z zespołem Redrum, trasę koncertową. Pierwszy koncert zagramy w Łodzi w tamtejszym Stereo Krogs www.stereokrogs.com

ROZKŁAD JAZDYJuż teraz planowane są koncerty na przyszły rok o czym poinformujemy Was w grudniu!!

ZAPRASZAMY !!!

SYMBOLIC CREW

dodał Symbolic 27 Sep 2010

Koncerty, Romanse, Nagrania

"Jesienią zawsze zaczyna się szkoła, a w knajpach zaczyna się picie.."
i jest duza szansa, że w wielu z tych knajp zobaczycie Symbolic.
Wraz z końcem września ruszamy z koncertami we większych jak i mniejszych miastach naszego kraju.
Będzie to trasa pod kilkoma względami wyjątkowa. Nowy skład, Nowy materiał..
a przede wszystkim wyjątkowa bo nie jesteśmy tym razem na placu boju sami..
w tym sezonie koncertujemy wspólnie, z dobrze już znanym piotrkowskiej
(i nie tylko) publiczności, zespołem REDRUM.

http://www.myspace.com/redrumpoland
Pierwsze zaloty obu kapel zaczęły sie w Piotrkowie po jednym z koncertów zagranych przez chłopaków w naszym mieście.
Później, jak to już w romansach bywa, nadszedł czas na godzinne rozmowy przed komputerem, wysyłanie zdjęć.. wink
efektem jest kilka ciekawie zapowiadających się sztuk, o których poinformujemy Was w najbliższym czasie, gdyż jeszcze kilka terminów nie zostało potwierdzonych.
Informujemy jednocześnie, że nagrania do trzeciej płyty zostały wstrzymane pod koniec sierpnia i wznowione zostaną w połowie października.

dodał Symbolic 20 Sep 2010

Symbolic w studioSymbolic po prawie 3 latach wraca do studia. Koniec nagrań planowany jest na koniec sierpnia.

dodał Symbolic 04 Aug 2010

Koncerciwo

Zapraszamy na koncert do Rockers Pub przy ul. Dmowskiego w Piotrkowie Tryb. 14 sierpnia. kiełbaski gratis smile

dodał Symbolic 31 Jul 2010

Symbolic na Facebook'u


Po myspace i naszej-klasie nadszedł czas na podbój Facebook'a. Zapraszamy na nasz profil: http://www.facebook.com/pages/Symbolic/116738601709193

dodał Symbolic 31 Jul 2010

Dziękujemy i Przepraszamy


Serdecznie dzięki dla każdego kto wspierał Symbolic na Independence Day 2010, który odbył się w Piotrkowie Trybunalskim 3 lipca przy Skyy Pub.
Dziękujemy za przybycie, doping oraz jakże miłą atmosferę!
Wielkie dzięki także dla Kulawika (Carrion) za wspólnie wykonany kawałek - "colory" skopały jaja.
Podziękowania dla Pubu Skyy za zaproszenie do współpracy. Polecamy się na przyszłość.

Szczególne podziękowania dla Pana "akustyka" za to, że kręcił gałami lub nimi nie kręcił. A, że można było zrobić tą prace lepiej pokazali Carrion, którzy (na szczęście) przywieźli własnego akustyka. Nagłośnienie ostatecznie położyło nasze koncerciwo. Nie dopuścimy do tego nigdy więcej - obiecujemy.
Mamy nadzieje, że ta porażka koncertowa nie zniechęci Was do naszego nowego materiału, który tak bardzo chcieliśmy Wam zaprezentować właśnie na tym koncercie.


Wielkie dzięki i do zobaczenia niebawem gdzieś w Polsce.

Symbolic Crew

dodał Symbolic 10 Jul 2010

Independence Day 2010, powrót Symbolic

4 lipca 2009 roku odbył się nasz ostatni koncert przed szerszą publicznością.
Miało to miejsce w Piotrkowie T. podczas imprezy "Independence Day". Następnie po przerwie wakacyjnej zmuszeni byliśmy
do zawieszenia działalności, a to ze względu zmian personalnych jak i pracą nad nowym materiałem.

Los chciał by pierwszy nasz koncert po tej przerwie odbył się na tej samej imprezie. W tym roku znów współorganizujemy dla Was 'dzień niepodległości".
Independence Day 2010 odbędzie si 3 lipca na scenie plenerowej ustawionej przy Pubie Skyy na ulicy Rycerskiej w Piotrkowie T.
Wzorem roku ubiegłego impreza rozpocznie się od pikniku rodzinnego, podczas którego będą odbywały się różne konkursy.
start przewidziany jest na godz. 14, a po kilku chwilach zaczynamy koncertowanie na dużej scenie.

Zagrają dla Was kolejno: UNDERCOVER, MESSALINA, SYMBOLIC oraz ponownie CARRION. Miejmy nadzieje, że w tym roku policja nie przerwie ich występu.

Tak więc zapraszamy wszystkich na imprezę!! szczególnie naszych fanów jak i wrogów, którym długo kazaliśmy czekać na nowy materiał.
Przyjdźcie i poczujcie nową energie Sumbolic na własnej skórze!!

dodał Symbolic 17 Jun 2010

Zmiana składu

Najwyższa pora na garść newsów z obozu Symbolic. Nowym gitarzystą zespołu został Eter. Nastapiła również zmiana basisty. Szeregi Symbolica opuścił Coniu, a na jego miejsce wskoczył Długi. Aktualnie szykujemy się do nagrania nowego materiału i planujemy koncerty.

SYMBOLIC CREW

dodał Symbolic 26 Mar 2010

WIELKIE DZIĘKI KACZY

Jak już co niektórym wiadomo, nasz kolega, Kaczy opuścił szeregi Symbolic. Spędziliśmy wspólnie trochę czasu, zagraliśmy kilka koncertów, wypiliśmy hektolitry różnego rodzaju trunków, było dobrze.

Dziękujemy Ci Kaczy serdecznie za współprace i życzymy dalszych sukcesów muzycznych i powodzenia w życiu prywatnym.

SYMBOLIC CREW

dodał Symbolic 02 Dec 2009

Poszukujemy Gitarzysty !!!

Zespół SYMBOLIC poszukuje gitarzysty!!! (Piotrków Tryb. i okolice)
Szukamy kreatywnej osoby z dobrze opanowaną grą na gitarze solowej wyrażającego chęć do współpracy przy tworzeniu nowego materiału. Obowiązkowe posiadanie własnego sprzętu. Mile widziane doświadczenie oraz umiejętności wokalne większe lub mniejsze (2-gi wokal).
Zespół posiada sale prób na obrzeżach Piotrkowa T.
Inspirujemy się takimi kapelami jak Trivium, Slayer, Killswitch Engage itp..
Posiadamy dorobek muzyczny w postaci dwóch nagranych płyt, a także wielu zagranych koncertów w Polsce jak i zagranicą. Jesteśmy na etapie tworzenia materiału na kolejny krążek.

próbki naszej twórczości:
strona: www.symbolic.metal.pl
myspace: www.myspace.com/symbolicband
youtube: http://www.youtube.com/watch?v=LDOcPTKcUSk

Jeśli jesteś tym kogo szukamy, albo znasz kogoś takiego to czekamy na kontakt:

Miron – tel 608 132 343
gg: 7677992

Wiktor – 508 170 788
gg: 1284863

mail: symbolic.band@gmail.com

dodał Symbolic 23 Nov 2009

Tak Że Tego...

Taaaaa, więc zakończyły się wakacje. Czas ciepłego rock’n’rolla, zimnego piva, pięknych pół nagich (lub nagich) kobiet na ulicach i w piaskownicach. Plenerowych koncertów w milej letniej atmosferze, na których przy odrobinie szczęścia można było potrzymać kobietę swojego życia (a przynajmniej na ten koncert) za kolano. Czas jazdy na motorach bez świateł i demolki w hotelach. Pięknych wieczorów przy ognisku na plaży i pobudek przy pogorzelisku z piaskiem w oczach, uszach, w nosie i pod włochatymi jajami. Skończyło się towarzystwo głupich prześladujących bab, płaczących z byle powodu dzieci oraz wyżej wspomnianego wszechobecnego piasku. Jest już za nami przeprowadzka do nowego mieszkania, przeprowadzka teściów. Także „doskonale” spędzone chwile na wygnaniu tysiące kilometrów od symbolicznej rodziny w słonecznej Italii, po których skóra z dłoni do dziś nie może się zregenerować, już minęły. Dokonaliśmy ścięcia tego co było nieuniknione na baniakowej głowie. Zakupiliśmy nowe blachy, naprawiliśmy sprzęt po niezapomnianym „4 lipca” oraz zaskoczyliśmy kolegów nowym jakże pięknym srebrnym grubo strunowym instrumentem!
Po raz kolejny rozpoczęliśmy nowy sezon, nowe możliwości, nowa muzyka, nowe miejsca, nowe kontakty, przyjaźnie, znajomości. Po raz kolejny rozpoczęliśmy prace nad tym, nad czym pracowaliśmy dokładnie rok temu informując, że już niebawem pojawi się coś nowego. Na co czekaliśmy tak długo i co miało zaskoczyć nas i was i cały świat powodując, że nasz impresario będzie bogaty a my sławni. Że imprezom z „S” w tle nie będzie końca, a w naszych zaprzyjaźnionych lokalach będą dziewczyny tańczyły w skąpych strojach na barze tylko dla nas. Gdzie Jack Daniel’s będzie się lał strumieniami. Że będziemy suport-ować metallic-ę na koncertach w Pradze i Budapeszcie rozgrzewając i ściągając na koncert tłumy. Że kluby w całej Polsce będą tworzyły osobne rozkłady jazdy dla „S” a MTV stworzy program tylko o nas - The SYMBOLIC’s. W którym to będziemy pokazani całymi rodzinami jak żony naszych gitarzystów wiją się w bólach rodząc dzieci, łamiąc im obrączki trzymając ich za ręce podczas rozwiązania …
Lecz biorąc pod uwagę, że zawsze najważniejszy jest dobry plan a wychodzi jak zawsze… że co to miało nie być, co to miało nie być… że po raz kolejny napiszemy coś bez pokrycia.
Tak wiec pisząc tego news’a postanowiłem, że… Nic nie będziemy obiecywać!!! Że będzie jak będzie, że życie pokaże co nowego się urodzi w tym jak że nowym i zapracowanym sezonie. Jedyne co mogę obiecać to, to że na bieżąco będziemy was informować o tym co już zostało zrobione, a nie to co ma być zrobione. Jeżeli oczywiście będziecie nadal zainteresowani naszym zespołem moi drodzy przyjaciele, fani, znajomi, bohemo piotrkowskich lokali, rodzino oraz wy co wciąż trzymacie za nas kciuki.

Także mówiąc wam „czołem!” pisze: pozdro, narra, dozo, siema i takie tam młodzieżowe powiedzonka

dodał Symbolic 07 Oct 2009

4 LIPCA BEDZIE SIE DZIAŁO...!!!

Zapraszamy serdecznie na koncerciwo, które się odbędzie 4 lipca w plenerze przy PUB SKYY na ul. Rycerskiej 8
Wraz z SYMBOLIC wystąpią takie zespoły jak CARRION. ULTIMA. UNDERCOVER.

Jednocześnie informujemy, że to będzie nasz ostatni koncert w tym sezonie, który zamykamy jako udany!! Miejmy zadzieje, że dzięki wam kolejny sezon będzie lepszy od poprzedniego. Wielkie dzięki dla was ze byliście z nami i do zobaczenia po urlopie.

dodał Symbolic 25 Jun 2009

Łódźstock Roarrrrr...

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy oddali na nas głos w Łodźstock Festiwal. W głosowaniu zebraliśmy dzięki waszej pomocy aż 6276 głosów dzięki czemu znaleźliśmy się na 3 pozycji w eliminacjach regionalnych. W związku z tym wynikiem i waszej pomocy w sobotę 18 kwietnia o 19:40 w Lodzi w klubie Luka zagramy koncertowe eliminacje na które to zapraszamy wszystkich zainteresowanych gdyż wstęp jest za free.

Przypominamy że już w piątek 17 kwietnia w Radomiu w klubie KATAKUMBY SYMBOLIC zagra koncerciwo na ROAR PARTY II z takimi kapelami jak DIVE, CARNAL, MECH, CARRION

dodał Symbolic 17 Apr 2009

ROAR PARTY vol. II !!! BARDZO FAJNA IMPREZA !!!


17 kwietnia na zaproszenie zespołu CARRION z Radomia SYMBOLIC zagra koncert z okazji ROAR PARTY vol. II

kiedy: 17.04.2009 (piątek)
gdzie: RADOM "klub KATAKUMBY" Plac Stare Miasto 11
http://www.katakumby.radom.pl
Wejście: 18:00
Start: 19:00

Osoby z poza Radomia, którzy chcą kupić bilety w przedsprzedaży, mogą
składać rezerwację, wysyłając maila na adres: tomek@carrion.pl o
temacie "Roar Party vol. II", podając swoje imię i nazwisko. Odbiór
biletów w dniu koncertu od godz. 18:00 do 19:00.


zobacz: http://www.youtube.com/watch?v=jKx9x0_zUAY

dodał Symbolic 02 Apr 2009

Festiwal ŁÓDŹSTOCK a Symbolic

Zapraszamy wszystkich do głosowania na SYMBOLIC w preeliminacjach do festivalu Łódźstock. Do eliminacji awansuje tylko pierwsza dziesiątka z każdego miasta eliminacyjnego (Łódź). Każdy wasz głos jest ważny. Wystarczy wejśc na strone www.lodzstock.pl zalogować się i CODZIENNIE mozesz juz oddawać swój głos. Wielkie dzięki!!!!

dodał Symbolic 12 Mar 2009

" w marcu jak w garncu"

Z przykrością informujemy, że najbliższe zaplanowane koncerty w Radomiu (8.03) oraz w Łodzi (12.03) musimy odwołać z przyczyn technicznych. Koncerty te odbędą się w innych terminach. Natomiast koncert zaplanowany na 29.03 w Rybniku odbędzie się najprawdopodobniej dnia 19.04

dodał Symbolic 03 Mar 2009

!!! VIDEO !!! VIDEO !!! VIDEO !!! VIDEO !!! VIDEO !!!

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że od kilku dni w serwisie yotube jest dostępne nasze pierwsze video, zmontowane i wystawione dzięki uprzejmości Eddie’go.
Klip znajdziecie w dziale MEDIA.W tym samym dziale znajdziecie także kilka nowych fotek (Symbolic crew 2008). Zdjęcia te były wykonane przez zaprzyjaźnionego fotografa o dźwięcznej ksywie – Gestap [anarchyinkrk@o2.pl ] podczas listopadowej sesji zdjęciowej. Planujemy także w najbliższym czasie umieścić kilka zdjęć z koncertu, który odbył się ostatnio w piotrkowskim klubie SKYY.
Zapraszamy do działu media !!!!

dodał Symbolic 17 Feb 2009

PIEKŁO W NIEBIE CZYLI BARDZO FAJNA IMPREZA

W lutym dnia ósmego roku bieżącego w piotrkowskim Pubie Skyy odbył się nasz koncert. Ku uciesze całego zespołu oraz obsługi lokalu na koncerciwo przybyło około 200 osób co pozytywnie nakręciło atmosferę. To był nasz pierwszy koncert od czerwca roku 2007 w rodzinnym mieście wiec liczba przybyłych osób dość poważnie nas zaskoczyła. Podczas koncertu dało się zaobserwować wzmożona aktywność słuchaczy co przełożyło się na porządny kocioł pod „sceną” który trwał do końca koncertu.

Wielkie podziękowania dla ULTIMY która zechciała z nami zagrać koncert wielkie dzięki dla obsługi SKYY PUB oraz DARIUSZA KOWALCZYKA właściciela lokalu za udostępnienie miejsca do zagrania koncertu oraz wielkie podziękowania dla licznie zgromadzonej publiczności.

dodał Symbolic 11 Feb 2009

KONCERT!!! KONCERT !!! KONCERT !!! KONCERT!!! KONCERT!!!

Kiedy: 8 luty (niedziela)
Gdzie: pub SKYY (PTB Ul. Rycerska 8)
Start:19:00
Za ile: za friko

dodał Symbolic 31 Jan 2009

Najważniejsza wiadomość w tym roku!!


W dniu dzisiejszym 12 stycznia roku pańskiego 2009 nasz gitarzysta kaczy został ojcem!!! Niebrzydkie kaczątko waży 3,450 i wraz z mamą ma się dobrze!! To już drugie dziecko w naszej symbolicznej rodzinie.

Życzymy wszystkiego dobrego!!

dodał Symbolic 12 Jan 2009

Wiadomość z ostatniej chwili!!


Z przykrością informujemy ze z przyczyn od nas niezależnych koncert w Łodzi w Dekompresji na tegorocznym 17 WOŚP nie odbędzie się!!

Nie podamy szczegółów tego zajścia by nie urazić w żaden sposób organizatora lecz, dla jasności podkreślamy ze sam w sobie WOŚP nie ma z tym zajściem nic wspólnego!!

dodał Symbolic 06 Jan 2009

"Symbolic i WOŚP"

Informujemy również ze już 11 stycznia SYMBOLIC zagra dla was na WOŚP w Łódzkim w klubie Dekompresja tuż po światełku do nieba. Tak wiec przewidywany start to godzina 20:15

dodał Symbolic 21 Dec 2008

"Symbolic na allegro"

Komunikat do wszytskich zainteresowanych!!

Biorąc pod uwagę prężnie działający twór jakim jest zespół SYMBOLIC, pragniemy was poinformować że już wkrótce będą dostępne nowe wzory koszulek oraz stale są dostępne płyty ”creation of mist” oraz „you never walk alone” które można zakupić również poprzez allegro!!

dodał Symbolic 21 Dec 2008

Symbolic w ‘Mega’eterze

Chcieliśmy was z dumą poinformować, że podjęliśmy współpracę z kolejną, po Panteonie, internetową stacja radiową i to nie z byle jaką. Tą stacją jest Polskie Radio Megastacja dostępną pod adresem www.megastacja.net . Jest to obecnie największa rozgłośnia nadającą w sieci. Już od tego tygodnia, w rockowej wersji Megastacji, można usłyszeć właśnie Symbolic’zne brzmienia, a także znaleźć wszelkie info na temat naszych występów jak i recenzje płyt itp.. Zapraszamy na www.rock.megastacja.net

dodał Symbolic 28 Oct 2008

Symbolic w eterze

Wasi ulubieńcy postanowili dotrzeć do, Boga ducha winnych, istot zamieszkujących nasz nadwiślański (i nie tylko) kraj. Idealnym narzędziem tej zbrodni doskonałej okazały się, wciąż rozwijające się, internetowe rozgłośnie radiowe. Kopiące jaja, symboliczne brzmienia dotarły do kilku ciekawych ludzi zajmujących się rozpowszechnianiem dobrej muzy.
Już teraz możecie usłyszeć kilka symbolicznych kawałków w stacji Radio Panteon ( http://radio.panteon.v1.pl/ ). Ekipie z Panteonu dziękujemy za szybkie podjęcie współpracy, a was, drogie słuchaczki i drodzy słuchacze zachęcam do odpalenia przeglądarki..

dodał Symbolic 13 Oct 2008

KONCERT W STOLYCY

W dniu 27 września w mieście stołecznym Warszawa, na zaproszenie zaprzyjaźnionego zespołu z Radomia o tajemniczo brzmiącej nazwie CARRION, SYMBOLIC zagrał swój kolejny koncert w nowej odsłonie. SYMBOLIC skopał włochate jaja niczemu winnej zebranej w Metal Cave publice, która niewątpliwie milo przyjęła drążące ucho dźwięki w swoim mieście. Po mile rozpoczętym dniu koncertowym SYMBOLE zrobiły sobie ciekawe fotki z nowymi fanami po czym udali się na umówione miejsce.
Serdeczne podziękowania dla CARRION za zaproszenie do stolicy oraz zgromadzonej publiczności za bardzo miła i sympatyczną atmosferę!!!

Kolejny koncert SYMBOLIC 25 października klub SEMAFOR w SKARŻYSKU-KAMIENNEJ mamy nadzieję że nas nie zawiedziecie i stworzycie podobna atmosferę jak ostatnio!!!!

Do zobaczenia na „Born To Play” dzięki cześć!!!!!

dodał Symbolic 01 Oct 2008

Nasza-symboliczna-klasa

Tak, tak! Zgadza się! Symbolic dołączył do licznej populacji portalu nasza-klasa.pl i okazało się to wielkim ..sukcesem. Nikt z nas, nawet w małym stopniu, nie zdawał sobie sprawy ilu mamy „znajomych” w całym nadwiślańskim grodzie. A w ciągu dwóch tygodni od założeniu profilu tych znajomych nazbierało się ponad 1000 (słownie: tysiąc). A to wszystko po to by dzielić się z wami nie tylko oficjalnymi wiadomościami. Tutaj możecie obejrzeć kompromitujące zdjęcia z prób, wyjazdów na koncerty i kulis, krwawych imprez, barowych „gwoździ”, etc.. a także poszukać przyszłego współmałżonka, swoich dzieci i wnuków, zaginionych zwierząt oraz ich nowych właścicieli (zwierząt nie potomstwa), nocnych łowów i porannej walce by doprowadzić się do pionu. Jednym słowem Symbolic - od kuchni …
Dzięki wielkie, że jesteście z nami!!
Adres naszego profilu jak i do portalu MySpace znajdziecie w naszej linkowi

http://nasza-klasa.pl/profile/17295565

dodał Symbolic 12 Sep 2008

SYMBOLIC BORN TO PLAY


W towarzystwie spadających jesiennych liści oraz w promieniach zachodzącego słońca SYMBOLIC wyrusza wypić Twój alkohol i jeździć Twoim samochodem bez świateł. Jedziemy stanąć na przeciw Ciebie i chwycić Cię z całych sił za mosznę, skręcić, przemielić i rzucić o ziemie!!!!

Negocjacje jeszcze trwają lecz pierwsze rezultaty widoczne w dziale GIGS jak i na .myspace.com/symbolicband

dodał Symbolic 10 Sep 2008

!!! WIELKI COMEBACK SYMBOLIC !!!

Wraz z wrześniowym powrotem młodzieży do szkół, wraz z masowymi powrotami z dalekiej podróży żon do mężów a mężów do żon po pobycie w dalekiej długiej i jak że meczącej delegacji. Zaraz po tym jak skończą się upragnione ciepłe noce a dzień stanie się krótszy, Symbolic wyruszy do was by znów jeździć waszymi samochodami bez świateł i by wypić wasz alkohol. Tak wiec zaczynajcie już się bać... wracajcie do szkół piszecie na ławkach ze Symbolic nadchodzi. Uprawiajcie ostry sex z waszymi partnerami popijajcie to wszystko piwem bo już niebawem w najmniej oczekiwanym momencie zaatakujemy was mrocznymi dźwiękami i wokalem spod samych włochatych jajek…
szczegóły wkrótce…

dodał Symbolic 04 Aug 2008

Wiadomość prawie z ostatniej chwili!!!!!

W dniu 28 marca roku bieżącego nasz kochany basista Coń po doskonale i w ekspresowym tempie skonsumowanym związku małżeńskim został ojcem!!! Panu Coniu narodziło się Źrebię o imieniu Maciej!!!
Serdecznie gratulujemy nowego członka symbolicznej rodziny i życzymy wytrwałości!!!

dodał Symbolic 07 Apr 2008

Wiosna idzie, Symbolic koncertuje

Po dłuższej przerwie powracamy do życia koncertowego. Wiosna prawie w pełni, dziewczyny coraz bardziej odkryte więc czas jeszcze bardziej podnieść temperaturę wrzenia. Już 12 kwietnia wraz z ziomkami z Carrion zagramy w bełchatowskim klubie 7 Grzechów. Jak zwykle będzie mocno i z wykopem. Zaś dwa tygodnie później, tj. 26 kwietnia wraz z amerykańską grupą Zelazowa dokonamy dzieła artystycznego wykopu w klubie Semafor w Skarżysko Kamiennej. Na wszystkie koncerty zapraszamy !

dodał łysy 05 Apr 2008

Nowy nabytek zespołu.

Od czasu dłuższego czasu zespół SYMBOLIC wykonuje ciężką pracę z nowym, zdolnym, sympatycznym i jakże wspaniale utalentowanym gitarzystą!!! Imię jego Piotr brzmi, a nazwisko Kaczyński zwanym dalej "Kaczy", "Kaczkowski", "Prezydent" (hmmm ciekawe dlaczego). Nasza współpraca przebiega bez większych problemów. Oczywiście nie bierzemy pod uwagę wypadków losowych związanych z przedawkowaniem etanolu lub następstw jego spożycia co może troszkę utrudnia wyłapywanie dźwięków przez nasz nowy nabytek lecz i z tym dajemy sobie rade czasami towarzysząc mu w cięższych chwilach. Co jak najbardziej wpływa na momenty integracyjne w zespole czyniąc pracę naszą miłą i jakże sympatyczną czego efektem jest znaczny postęp prac w zespole, co ma na celu doprowadzenie znanego i lubianego przez Was bandu do stanu używalności!!!!!

Wszelkiego rodzaju pytania do nowego członka zespołu SYMBOLIC proszę kierować na podany adres g-mail ewentualne pierdoły proszę pozostawić dla siebie gdyż nowy nabytek nie ma czasu na pierdoły bowiem ciężko przebiera palcami dopracowując materiał do doskonałości.

dodał Symbolic 23 Jan 2008

Poszukujemy wokalisty!

Zespól Symbolic poszukuje wokalisty w stylu wiadomym. Osoba zaintersowania współpracą z zespołem powinna zaznajomić się z jego twórczością tak, by mogła zaprezentować sie przed resztą zespołu. Proponowane utwory to: "No Resistance", "Colours Fade Away", "Start Again" oraz dowolnie wybrany utwór. Zainteresowany powinien być osobą miłą, sympatyczną z dobrym poczuciem humoru, znającą i posługującą się dobrze językiem angielskim oraz dyspozycyjnością. Zgłoszenia i pytania proszę kierować pod nr tel: Miron 608132343 lub Coniu 510196906 lub też na: symbolic.band@gmail.com. Życzymy powodzenia!

dodał łysy 27 Dec 2007

Symbolic na okładce Ever Metal Zine!

Dzisiaj ukazał się 4 numer Ever Metal Znie. W środku znajdziecie wywiad oraz recenzję nowego materiału "You Never Walk Alone". Magazyn do pobrania na stronie: www.evermetalzine.com lub bezpośrednio pod tym linkiem. Niebawem też więcej wieści z naszego obozu i plany na 2008 rok! Stay Metal !

dodał łysy 24 Dec 2007

Rozstanie...

Z przykrością informuję, że nie będę już częścią Symbolic. Po prostu pewne sytuacje mogą się zrealizować tylko kosztem innych. W moim przypadku ceną jest moje miejsce w zespole, który kocham i, w który wkładałem całe serce, masę sił, masę pracy i mnóstwo pomysłów. Zostawiam kapelę, w której się spełniałem. Muzycznie, tekstowo, wokalnie i koleżeńsko. Strasznie chujowo rzucać mi to wszystko w takim momencie, ale tak musi być. Pozostaje mi życzyć chłopakom powodzenia i mieć nadzieję, że będą nadal grać i tworzyć muzykę pod szyldem Symbolic i, że nie będę się musiał za nich wstydzić :)
Pozdrawiam wszystkich, którzy śledzili wszystko, co robimy, wspierali nas i lubili naszą muzykę.

Do zobaczenia na koncertach Symbolic - wśród publiki!
Cześć!

niedźwieć

dodał niedzwieć 20 Nov 2007

Mała przerwa.

Aktualnie nic się nie dzieje w obozie SSijbolec, bo jakoś tak wyszło, że zajęliśmy się skończeniem tego pieprzonego dema, co lezy nieskończone i nowym materiałem. Od wakacji zrobiliśmy trzy nowe numery i chcemy je dograć trochę.
Póki co nie planujemy żadnych koncertów, ale chcemy wystartować z czymś na początku roku. Życzcie powodzenia suki!

dodał niedzwieć 06 Nov 2007

Rock Letiste

Dzięki wszystkim, którzy byli na festiwalu Rock Letiste w Czechach. Publika nie dopisała, ale atmosfera była zajebista i organizacja na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że sponsorzy się nie zrazili i w przyszłym roku też położą kasę, a my opierdolmy bramborove placicky przy zajebistej muzie.
Nasza uwagę przykuł fakt, że każda jedna kapela brzmiała zajebiście, a była to zasługa pana akustyka, któremu należy się gruba kasa za te imprezę, bo gość odwalił taką robotę, jakiej dawno nie słyszałem.
Aha - na całej imprezie nie było ani jednego radiowozu :)

dodał niedzwieć 16 Sep 2007

Zajawka nowego demo!

Stąd można zdoić zajawkę najnowszego demko. Kawałek nazywa się Ikon.

Miłego słuchania, no i oczywiście czekamy na opinie!

dodał niedzwieć 27 Aug 2007

Symbolic w kanadyjskim radiu!

Symbolic znalazł się w audycji "All About Poland", w kanadyjskim radiu Radioactive Metal wyemitowanej 14.07. Stąd można pobrać linka do iTunes.

Symbolic znalazł się w tej audycji, obok największych tuzów polskiego metalu i do tej pory nie wiemy, jak to się stało :)

dodał niedzwieć 16 Jul 2007

Radom kopie dupska!

Dzięki wszystkim, którzy tłumnie zjawili się na nasz koncert w Resursie! Dzięki Dawidowi i jego małej ekipie, wielkie dzięki dla chłopaków z Morr za zaproszenie i zajebisty wieczór i, przede wszystkim, ogromne dzięki dla Kulavika i Bezy za cierpliwość, gościnę i przyjacielską krytykę!

Radom rządzi

dodał niedzwieć 24 Jun 2007

Symbolic i Carrion znowu razem na dechach!

Wieści z ostatniej chwili - 22.06 w amfiteatrze miejskim w Piotrkowie (czyt. na Jaju) zagramy po raz kolejny z naszymi zajebistymi przyjaciółmi - Carrion, a zaraz na drugi dzień pozamiatamy w radomskiej Resursie z lokalnym Morr i iłżyckim I Refuse - be there or fuckin' die!

dodał niedzwieć 16 Jun 2007

Uwaga Radom! Nadchodzimy!

Już 23.06 zagramy w Radomskiej Resursie w towarzystwie kapel I Refuse (death metal, Iłża) i Morr (heavy metal, Radom), a na zaproszenie tych ostatnich.

Szykujcie się na powitanie wakacji potężnym metalowym kopem w żuchwę!

Więcej szczegółów wkrótce!

dodał niedzwieć 01 Jun 2007

Symbolic w Pull The Chain Zine (Belgia)

Nasze promo trafiło za granicę - mamy recenzję w belgijskim Pull The Chain Zine.
Recenzja, jak to recenzja z przemiału - mało emocjonalna, do tego gość nie polubił moich cleanów :), ale zawsze warto się pochwalić, nie?

Kolejna dobra wiadomość, to że okazjonalnie jacyś desperaci puszczają nasze numery w audycji Toxic Waltz podpiętej pod zina.

dodał niedzwieć 30 Apr 2007

Koszulki SYMBOLIC już do kupienia!!!

Są już koszulki SYMBOLIC, zajebistej jakości (185g) za 35 PLN!
MAMY OBIE WERSJE - KLASYCZNĄ I DZIEWCZĘCĄ!!!
Wszystkie rozmiary!
Zamówienia przyjmujemy na maila:

symbolic.band@gmail.com i telefonicznie - Kliki - 608 132 343

Tutaj znajdziecie wzór koszulki

dodał niedzwieć 26 Mar 2007

Koncert w Otwocku odwołany!

Z przykrością informujemy, że koncert w Otwockim klubie Smok został odwołany przez właściciela lokalu. Powodem miało być, rzekome, niskie zainteresowanie (15 biletów w przedsprzedaży) mieszkańców.
Uważamy, że 15 w przedsprzedaży, to dobry wynik, bo większość kupuje bilety przed samym koncertem, a więc o publiczność nie byłoby strachu. Niestety właściciel podjął decyzję popartą wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu koncertów metalowych, za co mu serdecznie "dziękujemy".

Oświadczamy, jednocześnie, że żaden z zespołów mających wystąpić na koncercie nie miał wpływu na odwołanie koncertu!

dodał niedzwieć 10 Mar 2007

Symbolic ponownie w Radiu IKS!

8 marca będzie można posłuchać o 20:00 w Radiu IKS (www.radioiks.pl) wywiadu z nami.
Będzie sporo grania z naszego promo, parę dodatkowych bonusów i ogólnie zapowiada się sympatycznie. Wywiad odbędzie się w ramach audycji "Rekultywator". Zapraszamy do odsłuchu!

dodał niedzwieć 07 Mar 2007

Transport do Otwocka!

W związku z dużym zainteresowaniem koncertem w Otwocku (Carrion, Lilith, Symbolic) organizujemy transport na tę sztukę. Zgłoszenia zbieramy do środy wieczorem i wtedy też podamy dokładną cenę przejazdu. Wszyscy zainteresowani pomachaniem banią w obcym mieście niech dają znać na symbolic.band@gmail.com albo dzwonią do Klikiego - 608 132 343

S.CREW

dodał niedzwieć 03 Mar 2007

Dzięki Radom!

Po raz pierwszy w Radomiu i nie zawiedliśmy się. Mamy nadzieję, że następnym razem (a niewątpliwie takowy będzie) będzie jeszcze bardziej czaszkojebnie!
Dziękujemy Lilith za zaproszenie i Kulavikowi i Bezie za nocleg, frytki i naleśniki. Dozo za tydzień!

dodał niedzwieć 03 Mar 2007

Symbolic w Radiu IKS

01.03.2007 w audycji Rekultywator na www.radioiks.pl o godz. 20:00 będzie można posłuchać wywiadu z Symbolic zrobionego w ramach imprezy Mosh And Hate vol. 1 organizowanego przez www.moshandhate.prv.pl i Day Before Death z Łódź Angeles.

dodał niedzwieć 28 Feb 2007

Day Before Death

Wielkie dzięki dla chłopaków z DBD za zaproszenie i dobry koncert. Organizacja na 150%!
Mamy nadzieję, że jeszcze się zobaczymy na dechach! Pozdro!

dodał niedzwieć 26 Feb 2007

Kopiemy dupska!

W tym samym składzie, co w niedzielę (Carrion, Lilith, Symbolic) kopiemy dupska mieszkańcom Otwocka 10 marca. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy i obiecujemy, że będzie niegorzej niźli w PTB.

dodał niedzwieć 06 Feb 2007

Dzięki!

Pierwszy raz zamiataliśmy na nowej scenie w Rocku i trzeba powiedzieć, że się zajebiście sprawdza! Dobra atmosfera i dobre zespoły.
Jeszcze raz dzięki dla John Doe i dla mistrzowskich In A House Of Brick!

Wszystkich. którzy robili nam foty i chcą, żeby je umieścić na naszej stronie, z ich tagiem, prosimy o przesłanie ich na symbolic.band@gmail.com
Dzięki!

dodał niedzwieć 21 Jan 2007

21-go gramy w pełnym składzie!

Wiadomość z ostatniej chwili - wszystko wskazuje na to, że Power jest nieśmiertelny, prawie tak, jak Christopher Lambert w "Nieśmiertelnym", gdzie grał nieśmiertelnego :) i zagra na koncercie 21-go. Damy największy napierdol, na jaki nas będzie stać, to obiecujemy!

W tym miejscu chcielibyśmy, również, do maxa podziękować Bartkowi za to, że zgodził się na karkołomną misję opanowania seta na dwa tygodnie przed ważnym dla nas koncertem. Masz nasz totalny szacunek i na pewno Ci tego nie zapomnimy! Nie wiem, jak Judasz, ale my na pewno!

dodał niedzwieć 11 Jan 2007

Koncert w Bełchatowie odwołany!

Z przykrością stwierdzamy, że nasz obecny guru - Judasz nas zdradził (co było do przewidzenia) i podstępnie zaatakował wyrostek robaczkowy Powera, przez co ten wylądował w szpitalnym łóżku w pedalskiej, białej piżamce, a głupi Coniu mu przyniósł dwa litry soku grejfrutowego (który, jak wszyscy wiedzą, piją dziewczyny!), a biedny Wojtek się nawet podnieść nie może po cięciu! Do czasu wyzdrowienia Powera będzie nam towarzyszyć LSY (Północ, Desert Eagle) za co mu serdeczne dzięki
Pozostaje nam tylko życzyć Powerowi megaszybkiego powrotu do zdrowia i przeprosić wszystkich, którzy chcieli nas obejrzeć na tym koncercie (czyli jakieś dwie osoby :D).

dodał niedzwieć 05 Jan 2007

Rok 2007 - Rokiem Judasza!

Wszystkiego najlepszego od Symbolic! Po za tym nowa recenzja "Creation Of Mist" w dziale media z portalu metal.pl

dodał niedzwieć 31 Dec 2006

Nowa strona

Uff... łącznie 24 godziny roboty, 5 paczek fajek, niezliczone hektolitry mocnych herbat... to motor napędowy do zrobienia tejże strony, którą właśnie widzicie. Jako admin czekam na opinie na jej temat! Wszelkie sugestie kierujcie na mój adres (dział kontakt), bądź też bezpośrednio do księgi gości którą znajdziecie w dziale street team (a co to? Sami obadajcie!). Po za tym mały update w dziale gigs i nowe foty w dziale media. Stay Metal !

dodał łysy 29 Nov 2006

copyright 2010 by Symbolic / design and code created by lysy / all rightshit reserved